גילוי מרצון

אין דבר העומד בפני גילוי מרצון...

אנחנו נלווה אתכם לפתרונות מיטביים, ונדאג שתשלום המס יהיה המינימום ההכרחי.

למשרדנו ניסיון עשיר וידע רב בייצוג לקוחות תושבי ישראל המחזיקים נכסים או חשבונות בנק בחו"ל, ולא דיווחו על הכנסותיהם לרשויות המס בישראל.
עו"ד רו"ח משה קיסר הוא יוצא רשות המיסים ובעל ידע וניסיון רב בניהול הליכי גילוי מרצון מצד רשות המיסים. ההתמחות הייחודית של משרדנו בתחום הגילוי מרצון מבטיחה ללקוחותינו תוצאות מצוינות, תוך שמירה על האינטרסים של הלקוח וסיום ההליך בעלויות מס מינימליות.

הליך הגילוי מרצון מאפשר לכל אדם המחזיק חשבונות בנק או נכסים בחו"ל שלא דווחו, לדווח על ההון ו/או ההכנסות שלא דווחו וליהנות מחסינות מלאה מהליך פלילי. הדבר מותנה בכך שהדיווח נעשה מתוך רצון חופשי וכנה, וכי לרשות המיסים לא היה כל מידע קודם בעניינו.
הליך גילוי מרצון הוא הליך יש לעשותו בזהירות, כשיש חשיבות גבוהה לטענות הנטענות מול הרשות, בייחוד כשהן מבוססות על ידע מקצועי רחב והיכרות מעמיקה של מערכת רשויות המס.
חשוב להדגיש, כי הידע המקצועי הנדרש הוא לא רק במיסוי ישראלי, אלא גם בהוראות העוסקות במיסוי בינלאומי, באמנות למניעת כפל מס, בהכרה של דיווחים המוגשים לרשויות המס בחו"ל ובניסיון שנצבר במהלך השנים האחרונות.
בנוסף, ראוי לתת את הדעת לכך שקיים יתרון משמעותי לייצוג בהליך מסוג זה על ידי עורך דין, התקשרות שבמסגרתה הלקוח נהנה מחסיון עורך דין-לקוח, בהתאם לסעיף 48 לפקודת הראיות, שמשמעותו פטור מחובת גילוי ראיות בהליך משפטי.

גילוי מרצון

יש בבעלותכם חשבונות בנק בחו"ל שלא דווחו לרשויות המס ?
האם ידוע לכם על הכנסות שלא דווחו על ידכם לרשויות המס, ואתם חוששים מחשיפה ואחריות פלילית ?
אנחנו נלווה אתכם בהליך של גילוי מרצון מול רשויות המס, ונסייע לכם להשאיר את כל החששות מאחור!

מלאו את הפרטים ונשוב אליכם בהקדם!

שם הוא שדה חובה
טלפון הוא שדה חובה
כתובת אימייל שהזנת אינה תקינה
צרו קשר